Kursy dla młodzieży i dorosłych 

Zajęcia z młodzieżą ukierunkowane są na analizowanie konkretnych sytuacji, uczenie się rozszerzonego słownictwa i rozwiązywanie urozmaiconych testów. Specjalnie przygotowany program pozwala słuchaczom przystąpić do popularnych egzaminów międzynarodowych Cambridge University, jak również opanować materiał niezbędny do zdania egzaminu maturalnego. 

Zajęcia prowadzą lektorzy  znający wymagania komisji egzaminacyjnych. 

Zajęcia dla dorosłych prowadzone są metodą komunikatywną z naciskiem na równoczesne rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem w mowie i piśmie jak i rozumienie tekstów pisanych i słyszanych.

Zajęcia prowadzone są według standardowego programu naszej szkoły z odpowiednim tempem dostosowanym do możliwości grupy. 

Metoda Direct English, przy użyciu dodatkowych materiałów dostarczanych przez lektorów, przewiduje dokładne przetrenowanie gramatyki w praktyce.
Metoda gwarantuje najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby nauczyć się mówić po angielsku. Nauka wspomagana jest przez jasną i zrozumiałą gramatykę oraz nowoczesne, praktyczne i używane w życiu codziennym słownictwo. 

Co dla Was przygotowaliśmy? 

  • diagnozę poziomu językowego i analizę potrzeb
  • treści i materiały dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań, a wśród nich między innymi: artykuły prasowe, podcasty, fragmenty filmów, seriali i programów telewizyjnych, blogi, vlogi i teksty piosenek.
  • naukę żywego i praktycznego języka obcego
  • urozmaicony przebieg lekcji – krótkie konwersacje
  • program uzupełniony tradycyjnymi ćwiczeniami gramatycznymi – tożsamymi z testami maturalnymi oraz egzaminami Cambridge (PET, FCE, CEA).

 

Facebook

Zapraszamy!

Biuro czynne od 15.00 do 19.00.
Nysa, ul. K.E.N. 54